• BANDAG_BANNER.jpg
  • BANDAG_BANNER_about-bandag_homepage.jpg
  • BANDAG_BANNER_become-a-dealer-2.jpg
  • BANDAG_BANNER_product-selector.jpg
  • BANDAG_BANNER_tyre-management-3.jpg

Kodėl verta naudoti restauruotas padangas?

Padangų restauravimas - tai saugus bei patikimas sprendimas automobilių parkams, siekiant sumažinti padangų kaštus ir tausoti aplinką. Dėl šios priežasties šiuo metu viena iš dviejų sunkvežimių padangų Europoje yra restauruota padanga.

 
Jau 50 metų bendrovė "Bandag" pasaulyje pirmauja padangų restauravimo srityje. Kasmet parduodama 20 milijonų bendrovės "Bandag" restauruotų padangų. Mūsų stiprios pozicijos šerdis - privilegijuotas pardavėjų tinklas, automobilių parkams siūlantis nekintančios ir aukčiausios kokybės produktus bei paslaugas.

Kad automobilių parkams būtų galima pasiūlyti neprilygstamą patikimumą, bendrovė "Bandag" ir "Bandag Dealer Alliance" ("Bandag" pardavėjų alijansas) didžiausią dėmesį skiria nekintančiai produktų ir paslaugų kokybei. Reguliariai atliekamas padangu restauravimo dirbtuvių auditas, kad būtų užtikrintas procedūrų atitikimas standartams, o "Bandag" atstovų darbuotojai apmokomi darbo vietoje arba bendrovės "Bandag" Europos mokymo centre.

Bendrovės "Bandag" kokybės standartai yra vieni aukščiausių šioje srityje. Sunkvežimių parkams siūlydami tokį patikimumą, patvarumą ir saugumą, kuris prilygsta geriausių naujų padangų charakteristikoms, mes sumažiname sunkvežimių parkų kaštus ir didiname jų pelningumą.